Taşımacılık Modelleri ve Süreklilik

Zafer Lojistik Uluslararası Taşımacılık firması olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda taşımacılık modellerimizi sunmaktayız. Firma olarak sunmuş olduğumuz tüm faaliyetlerimizde müşterilerimizi dinliyor ve kendilerine en uygun çözümlerimizi sunduktan sonra çalışmalarımıza başlıyoruz. Karayolu üzerinden taşıma işlemlerimizde müşterilerimize yüklerine bağlı olarak en uygun maliyetli modelimizi önermekteyiz. Eğer taşınacak yük parsiyel işlemine uygunsa en az maliyetle sevki yapılacak yol budur. Bu çalışmamızda, diğer müşterilerimize ait olan yükler ile beraber bir araç içerisinde sizin de yükünüz istemiş olduğunuz noktaya sevki gerçekleştirilir.

Düzenli olarak LTL VE FTL Hizmeti
Burada dikkat edilmesi gerekilen nokta; hem bir araç içerinde diğer yükler ile taşınmasında bir sorun olmaması ve varış noktasına uygun güzergahta sevkiyat noktalarının olmasıdır. Varış noktası Yunanistan olan bir sevkiyatın bu güzergah üzerinden parsiyel işlemleri gerçekleştirilir. Bu bağlamda eğer yükünüz diğer yükler ile uyum sağlıyor ve varış noktasına da sevkiyatınız uygunsa bu parsiyel taşımacılık modeli daha ekonomiktir. Günlük olarak Balkan Ülkelerine LTL ve FTL hizmetlerimizden bu yönüyle faydalanabilirsiniz. Parsiyel hizmetlerimize ek olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi Hizmetler sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Gelişimin Belirlenmesi: Vizyon
Biraz vizyonumuzdan bahsederek devam edecek olursak eğer şöyle sıralayabiliriz:
Sizler sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi Piyasa ve sektör ortalamalarının üzerindeki büyüme hız ivmesinin artışı, Teslimatlardaki kaza, hasar ve eksilmelerin sıfırlanmış statüsünün korunması, Piyasadaki düşük maliyetlere hedeflenilmiş yönetim anlayışını karşılamak amacıyla düşük fiyatlandırma sağlamak, Müşteri odaklı bakış açısı ile en hızlı en güvenilir taşıyıcı unvanının sürdürebilirliği, Başta Türkiye ve çalışmakta olduğumuz ülkelerde, sektörün liderliğinin korunması. Gibi etkenler daima Zafer Lojistik’in vizyonunda yer alan önemli maddelerdir.

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler
Global bazda sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerimizde Balkan ve Doğu Avrupa’da sürekli olarak düzenli sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz. 10 acenta ağına v e 50’den fazla her sektöre uygun taşımacılık planlarınızı yapabileceğiniz araçlarımız ile taşımacılık, lojistik ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler üretmekteyiz. Şu bağlantıları tıklayarak birkaç ülkeye sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Romanya parsiyel taşımacılık için bu bağlantılara tıklayabilirsiniz. Tüm ülkelere sunmuş olduğumuz hizmetleri incelemek içinse Taşımacılık Yaptığımız Ülkeler’e tıklayınız.

7/24 saat uzman destek veren ekip arkadaşlarımızdan hizmetlerimiz hakkında bilgi almak içinse İletişim Sayfamıza gidebilirsiniz.