HAKKIMIZDA

Firmamız Zafer Lojistik 2005 yılında kurulmuştur.
Dünya çapında hizmet sunan bir firmayız,
15 ülkede uluslararası acenta ofislerimiz bulunmaktadır..

ULUSLARARASI ACENTALAR

HER YIL KAT ETTİĞİMİZ YOL

Firmamız kurulduğu günden bugüne Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerine Taşımacılık, Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

Yunanistan, Bulgaristan, Makedonya, Arnavutluk ve Kosova ülkelerine yaptığımız komple ve günlük parsiyel çıkışlarımızla müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu ülkelere yapılan taşımalarda kalitesini ispatlamış bir firmayız. 20 yıla yaklaşan tecrübemizle şimdi 5 yeni ülkeye daha hizmet vermeye başladık. Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan ve Romanya bu ülkelere komple ve parsiyel çıkışlarımız başlamış en iyi hizmeti vermek için yatırımlarımızı tamamlamış durumdayız.

ZAFER LOJİSTİK, 15 ÜLKEDE ACENTA AĞLARINI TAMAMLAMIŞ DURUMDADIR.

Zafer Lojistik insan kaynaklı ve teknoloji yatırımları ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Zafer Lojistik, dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosu ile gönderilerinizin sevkiyatını planlar, gerektiği zaman gerektiği yerde istenilen koşullarda müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte gönderileriniz Zafer Lojistik güvencesi altındadır.